Web Tasarım

Web Tasarım

Çanakkale Web Tasarım firmaları arasında yer alan TROAS Teknoloji 15 yıllık deneyimi ile ihtiyacınız olan web sitelerinde işlevselliği, teknolojiyi ve tasarımı ön planda tutarak sizlere yardımcı olmaktadır. Günümüzde artık her firma ve kobinin potansiyel müşteri kitlesine erişebilmesi için en etkin yollardan birisi web sitesidir.

“Daha Az, Ancak Daha İyi”
-Dieter Rams

Web Tasarım Hizmeti

Yaşadığımız ve hızla gelişen teknoloji çağında, internet sayesinde bilgiye ulaşmak öncesine göre çok kolay. Bu sebeple web siteniz ile sizleri bekleyen binlerce potansiyel müşteri kitlenize ulaşmak oldukça kolay. Bu imlanlardan yararlanabilmek için, firmanızın logosundan oluşan kurumsal kimliğinize, ürünlerinizin tanıtımından online alışveriş olanaklarına kadar sizlere tüm hizmetleri sağlıyoruz.

canakkale web tasarim firmalari - Web Tasarım

Çanakkale bölgesinde yer almamız nedeniyle Çanakkale’deki firmalar için Web Tasarım, Ezine’deki firmalar için Web Tasarım, Biga’daki firmalar için Web Tasarım, Bayramiç’deki firmalar için Web Tasarım, Ayvacık’taki firmalar için Web Tasarım, Bozcaada’daki firmalar için Web Tasarım hizmeti sağlamaktayız.

Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

TROAS Teknoloji olarak, sizlere özel tasarlanan internet siteleri ile rakipleriniziden her zaman bir adım önce olacaksınız. Sizin talepleriniz doğrultusunda, tasarımcılarımızın görsel zekaları ve yeni teknolojiler ile geliştirilen Web Site tasarımınız ile profesyonel bir kurumsal kimliğe ulaşmış olacaksınız. Böylelikle sektörünüze hitap eden potansiyel müşterilerinize kolaylıkla erişim imkanı sağlayacaksınız.

Mobil Uyumlu Web Sitesi

Web siteniz harika olabilir ama tüm mobil cihazlar ile uyumlu değilse sitenizde bu eksiklik yaratır. Sitenize kim, hangi cihazdan ziyaret edebileceğini yeni teknoloji dünyasında tahmin edemezsiniz. Bu sebeple sizler için özel olarak hazırlanan web sitenizin mobil ve diğer tüm çözünürlükteki cihazlar ile uyumlu olması sağlanır.

Genel Özellikler
İster e-ticaret sitesi olsun, ister normal bir web sitesi olsun her internet sitesinin ortak özellikleri bulunur. Bu özellikler sayesinde internet sitenizden daha fazla kazanç ve aktif müşteri sağlarsınız. TROAS Çanakkale Web tasarım olarak tasarladığımız her internet sitesi aşağıdaki özelliklere sahiptir.

Türkçe yönetim paneli
SEO (Arama Motoru) uyumlu tasarım
Kurumsal kimliğinize uygun web tasarım
Hızlı ve kolay ulaşılabilir
Sayfalar arası sade ve kolay gezinme
Hizmet sözleşmemiz devam ettiği sürece çalışabilirlik garantisi (%99.9 Uptime)
7/24 Destek sistemi


Bir sonraki proje için biz hazırız, hemen bize ulaşın.