Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

Müşterileriniz size mobil uygulamanız ile ulaşsın istemez misiniz?Android ve iOS gibi mobil platformlar üzerinde,her türlü ihtiyaca özel mobil cihaz uygulamaları geliştiriyoruz.

Ürün ve hizmetlerinizi tek tıkla ulaşılabilir kılın, her zaman kullanıcıların menzilinde kalın.

Mobil cihazların kullanımı günümüzde hızla artarken, IOS ve Android gibi mobil platformlar artık web sitelerini çeşitli uygulamalar ile birlikte çalıştırabiliyor.

Potansiyel hedef kitlenize yada mevcut müşterilerine ulaşmak isteyen firma/kobilar ise, mobil uygulama geliştirme yöntemlerinden yararlanarak kurumsal iletişimlerini hızla güçlendiriyor, mobil uygulamalar üzerinden alım-satım imkanı sağlayabiliyor.

Mobil Uygulamam Olmalı mı?
Günümüzde mobil cihazların yoğun şekilde kullanımı ile firma/kobiler ürün ve hizmetlerini mobil platformlara taşıyarak kurumsal kimliklerini gözle görülür şekilde güçlendirebilir. Mobil uygulamanızın olması markanızın mobil platformlardaki en etkin pazarlama stratejilerinden biri olacaktır. Ayrıca uygulamalarımızda sağladığımız mobile notification özelliği ile müşterilerinize erişebilmek bir tık kadar yakın.

Firmanıza özel olarak düzenlemiş olduğunuz kampanyalar, indirimler ve diğer fırsatları mobil uygulamalarınız üzerinden dilediğiniz şekilde kişiye özel olarak sunabilirsiniz. Platformlar arasında yaşanacak uyumluluk sorunlarını da mobil uygulama geliştirerek ortadan kaldırabilirsiniz.

Her zaman ve her yerden kolayca erişim

Son kullanıcılara konum bağımsız işlem yapabilme, ürün ve hizmetlere erişebilme özgürlüğü sağlayan mobil uygulamalar, GSM ağının ulaşabildiği her yerde, 7 gün 24 saat çalışabilen bir sistem sunar.

Neden TROAS Teknoloji?

iOS ve Android gibi platformlarda da diğer reklam çalışmaları ile entegre bir biçimde varlığını sağlayabilmesi için etkin mobil uygulama geliştirme çözümleri sunuyoruz.

Ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak, kişiye özel kampanyalarınızı ve fırsatlarınızı mobil platformlarda sunabilmek için mobil geliştirme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Mobil Uygulamanın Avantajları

Mobil cihazlarla ürün ve hizmetlere kesintisiz erişim
iOS, Android ve HTML5 desteği
GPRS, EDGE ve 3G, 4G, LTE ağlarda sorunsuz çalışabilme
Çok katmanlı güvenlik altyapısı
Çoklu dil ve çoklu karakter kodlaması desteği


Bir sonraki proje için biz hazırız, hemen bize ulaşın.