Hizmetler

TROAS Teknoloji Çanakkale Web Tasarım, Web Uygulama Geliştirme, Sosyal Medya Danışmanlığı, SEO, Mobil Uygulama Geliştirme, Çanakkale Marka Tescili hizmeti verir

Marka Tescili

Marka Tescili

Çanakkale Marka Tescili kapsamında markaların tescili işlemleri, şirketimiz danışmanlığında,uzmanlarımız tarafından uygun fiyatlarda marka tescili yapılmaktadır.

Alanadı & Site Barındırma

Alanadı & Site Barındırma

TROAS Teknoloji,müşterilerine Domain ve Hosting hizmetlerinde kaliteyi fiyat avantajıyla sunar. Hızlı domain sorgulama, ucuz alan adı kaydı, 7/24 teknik destek.

Web Tasarım

Web Tasarım

Çanakkale Web tasarım,web yazılım geliştirme ihtiyaçlarınızda TROAS Teknoloji olarak sizlere hedef odaklı çözümler öneriyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

Müşterileriniz size mobil uygulamanız ile ulaşsın istemez misiniz? Android ve iOS gibi mobil platformlar üzerinde, her türlü ihtiyaca özel mobil cihaz uygulamaları

Web Uygulama Geliştirme

Web Uygulama Geliştirme

Web yazılım projeleri, işletmelerin kurumsal ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde, uzman yazılım departmanımız ile TROAS Teknoloji bünyesinde kodlanmaktadır.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Markaların sosyal medya hesaplarını en iyi şekilde yönetiyoruz. Stratejilerimiz ile marka bilinirliğini arttırıyoruz ve potansiyel müşterilerinize ulaşıyoruz.

E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret projelerinin yürütülmesi sırasında,profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyan işletmeler için hazırlanmış bir hizmet modeli.E-ticaret paketi, yazılımları

Instagram Reklamları

Instagram Reklamları

Instagram reklamları ve instagram reklam yönetimi ile ilgili hizmetimize dair detaylı bilgiler. Instagram’a reklam vererek web sitenize ziyaretçi sağlayabilirsiniz.

Facebook Reklamları

Facebook Reklamları

Facebook reklamları ve facebook reklam yönetimi ile ilgili hizmetimize dair detaylı bilgiler. Facebook’a reklam vererek web sitenize ziyaretçi sağlayabilirsiniz.

Google Reklamları

Google Reklamları

TROAS Teknoloji Digital reklam ajansı farkı ile başarıyı yakalayın! Google Ads reklamları ile düşük maliyetlerle web sitenizin trafiğini ve satışlarınızı arttırın.

SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı

İnternet sitenizin tüm SEO büyüme süresi boyunca yakından takip edilerek, üst sıralara getirilmesi sürecinin yönetilmesine SEO (Arama Motoru) Danışmanlığı denir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik çalışmaları, kurumun kendini ifade etme şeklidir.Logo tasarımı, kartvizit, antetli kağıt, fatura, irsaliye ve kurumsal dökümanlarınızın yaratılmasını kapsar.


Bir sonraki proje için biz hazırız, hemen bize ulaşın.