Google Reklamları

Google Reklamları

TROAS Teknoloji reklam ajansı farkı ile başarıyı yakalayın! Google Ads reklamları ile düşük maliyetlerle web sitenizin trafiğini ve satışlarınızı arttırın.

Müşterileriniz, sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google’da aradıklarında başkalarını değil sizi bulsunlar.

Aktif web sitenize ziyaretçi çekmek, satışlarınızı arttırmak, potansiyel müşterilerinize erişim, telefonla aranmak, rakiplerinizden önce sizin ilgi çekmeniz, kalıcı müşteriler kazanmak vs hepsi ve fazlası Google Adwords (Google Ads) ile daima mümkün.

İnternet kullanıcılarının %90’ı arama motorları arasında Google’ı tercih ediyor. Kullanıcılar Google’da sizde de mevcut olan ürün veya hizmetleri arattıkları anda sizi bulmalarını istemez misiniz? Rakipleriniz arasında fark yaratmak Google Ads (Google Adwords) ile daima mümkün.

Google Ads ile dünyaya açılabilir ya da yerel kalabilirsiniz. Reklamlarınızı ülke, bölge, şehir olarak hedef kitlenizi yaygınlaştırabilir veya size yakın bölgelerdeki müşterileri hedefleyebilme imkanına da sahipsiniz.

Müşterilerinize istediğiniz şekilde ulaşmanızı da mümkün kılar. Google aramaları için metin tabanlı, gmail için özel reklamlar, youtube video, banner veya uygulama içi mobil reklamlar ile nerede nasıl görünmek isterseniz. Google Ads reklamları kitlenizin olduğu her alanda.

Reklamlarda anahtar kelime seçimleri çok önemlidir. Doğru anahtar kelimler ile doğru kullanıcılara yani potansiyel müşterilere ulaşmak gerekmektedir.

Google Adwords(Google Ads) reklamlarında yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiği zaman ya da telefon ile arandığınızda ücret ödersiniz. Video reklamlarında da eğer reklamınız 30 saniyeden kısa sürede ya da sona ermeden atlanırsa hiç ödeme yapmazsınız. Bütçenizin en verimli şekilde kullanılması için sonuç odaklı reklamlar önemlidir ve bütçe miktarı tamamen sizin seçiminizdedir.

Her gün milyonlarca arama yapılan bir alanda, müşterilerinizin sizi fark etmesini, ürün ve hizmetleriniz için iletişime geçmesini sağlayabiliriz. Sizin için ideal, doğru müşteri hedef kitlesi için reklamlarınızı şansa bırakmayın.


Bir sonraki proje için biz hazırız, hemen bize ulaşın.