E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret projelerinin yürütülmesi sırasında,profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyan işletmeler için hazırlanmış bir hizmet modeli.E-ticaret paketi ve yazılımları

Dünya ne konuştuğunuzla değil, neyi hayata geçirdiğinizle ilgilenir.
-Jack Ma (Alibaba CEO)

E-Ticaret danışmanlığı, site kurulum sürecinden başlayarak, tüm süreçlerin profesyonel olarak yürütülmesi, iş geliştirme hizmetlerini içerir.
Müşteri adına hizmet verenler ile görüşülerek, uygun hizmet sağlayıcılar ile, dijital pazarlama, seo, mailing, lojistik, ödeme sistemleri vb. anlaşmaların yapılması, hizmetlerin kontrol ve denetlenmesinin sağlanması konusunda profesyonel destek içerir.

E-ticaret Alt Yapısı

Benzersiz bulut e-ticaret altyapısı ile trendleri zaman ve para kaybetmeden yakalayın. Satışlarınızı arttırın ve operasyonel yüklerinizi hafifletin. Tüm teknik alt yapıyı ve sorunları çözmeyi bize bırakın. E-ticaret sitesi paketlerimiz ile igili daha detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Satış Stratejisi

Kurumsal E-ticaret danışmanlık hizmetimiz ile firma/kobiye uygun yazılım/web tasarım tahsisi, e-ticaret yöntem stratejisinin oluşturulması ve rakip-sektör analizleri.

Ödeme (Sanal Pos) Sistemlerinin Kurulumu ve Ayarlanması

E-ticaret uzmanlığı ile ödeme sistemlerinin hangisinin karlı olduğunun tespiti, bankaların sanal POS uygulamaları hakkında uzman bilgilendirme desteği.

Dijital Pazarlama

Kurumsal e-ticaret danışmanlığı ile Google ADS ve Sosyal Medya reklamcılık modellerinin kullanımı, e-ticaret sitelerinin trafiğini artıracak pazarlama kanallarının kullanımı.

E-Ticaret Kurumsal Seo Danışmanlığı

E-ticaret danışmanı ile e-ticaret sitelerinin potansiyel müşterilerine erişim ve Arama Motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayacak site içi ve site dışı optimizasyon stratejilerinin oluşturulması.

226793 - E-Ticaret Danışmanlığı

 


Bir sonraki proje için biz hazırız, hemen bize ulaşın.