Alanadı & Site Barındırma

Alanadı & Site Barındırma

TROAS Teknoloji,müşterilerine Domain ve Hosting hizmetlerinde kaliteyi fiyat avantajıyla sunar. Hızlı domain sorgulama, ucuz alan adı kaydı, 7/24 teknik destek.Daha fazlası için müşteri temsilcinize ulaşabilirsiniz.

En Güncel Yazılım

Otomatik işletim sistemi sürüm güncellemeleri sayesinde Windows veya Linux işletim sistemlerinin en güncel versiyonlarını kullanıyoruz.

Hızlı ve Güvenli Web Site Barındırma

%99,9 Uptime garantisi. Zaten aktif bir web siteniz varmı? Sürekli erişim sorunu mu yaşıyorsunuz? O halde web sitesinize hak ettiği değeri verelim. Sektöründe lider veri merkezleri ile çalışmamızdan dolayı garantili %99,9 uptime garantisi ve 7/24 teknik destek imkanı sağlıyoruz.

WordPress Uyumlu Teknik Alt Yapı

En stabil WordPress Hosting. En güncel ve en stabil WordPress versiyonları ile tamamen uyumlu olan sunucularımızda WordPress altyapısına sahip sitelerinizi yüksek performansla, sorunsuz şekilde barındırabilirsiniz.

%100 SSD Altyapı

SSD Teknik Alt Yapı. Son teknoloji %100 SSD altyapı sayesinde web siteleriniz çok daha hızlı ve performanslı şekilde çalışır. Sitelerinizin açılma sürelerini minimum seviyede tutarak müşteri memnuniyetinizi arttırabilir ve potansiyel müşterilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

canakkale web site barindirma web hosting - Alanadı & Site Barındırma

Çanakkale Web Site Barındırma, Çanakkale Web Hosting Firmaları

Yedekleme Hizmeti

Sorunsuz ve Günlük Web Sitesi Yedekleme Hizmeti. Hosting paketleriniz periyodik olarak yedeklenerek herhangi bir veri kaybında son yedek kurulur ve websitenizi olarak tekrar aktif hale getirebilirsiniz.

Kesintisiz Teknik Destek

Sizler için 7 gün, 24 Saat Teknik Destek Sağlıyoruz. Web sitenizin yönetimi ile ilgili destek almak istediğiniz her anda uzman destek ekibimizden farklı kanallardan 7/24 destek alabilirsiniz.

Antispam ve Antivirüs Koruması

Cloud platformunda barınan tüm siteleriniz ücretsiz Antivirüs ve Antispam koruması altında çalışmaktadır. İsterseniz profesyonel spam koruması satın alabilirsiniz.


Bir sonraki proje için biz hazırız, hemen bize ulaşın.